O nás

Spoločnosť KROVBER, s. r. o. je stavebná firma zaoberajúca sa celkovou revitalizáciou bytových domov. Pracovníci majú v tejto oblasti mnohoročné skúsenosti s realizáciou rôznych typov izolácií, s certifikátmi na väčšinu systémov.

Spoločnosť KROVBER, s. r. o. osvedčujú o odbornosti tieto certifikáty a licencie.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Firma KROVBER, s. r. o. Vám rada poskytne podrobnejšie informácie, prip. si dohodneme s Vami stretnutie.

Naše činnosti:Zatepľovanie


Zatepľovanie je technologický postup, ktorý slúži na zlepšenie tepelnej izolácie budov. Zateplené objekty prinášajú oproti nezatepleným niekoľko výhod, z ktorých najdôležitejšie sú zvýšenie tepelnej ochrany, z čoho vyplýva zníženie spotreby na vykurovanie, čím sa vytvárajú podmienky na zlepšenie tepelnej pohody. Princíp zatepľovania spočíva v zaizolovaní objektu tepelne nevodivou vrstvou, napríklad penovým polystyrénom.

Zateplenie nám okrem klasickeho znižovania energetickej spotreby v dome zastaví súčasnú deštrukciu domu. To je významne u panelových a starších domov. Ide hlavne o koróziu vnútornej výstuže obvodových panelov, dilatačné trhlinky v obvodovom plášti, zatekanie do stykov panelov a podobne. Zateplenie ešte mimo velkej úspory energie ny vykurovanie výrazne zlepší kvalitu bývania. Steny a okná budú mať v zime vyššiu povrchovú teplotu a zároveň sa zníži teplota v dome behom leta. Ďalším výrazným kladom zatepľovania je aj veľké zlepšenie vzhľadu domu. Toto má opodstatnenie prevážne na sídliskách, kde sa takto zlepšuje celkový dojem z bývania a klesá pocit frustrácie. Zateplenie odstaňuje aj iné problémy, ako je rast pliesni, ktoré sú často skryté tak, že o nich ani nevieme. Pliesňové spóry vo vzduchu sú výrazné alergény a veľkou mierov prispievajú k súčasnému množstvu ludí trpiacich alergiami.

Okná Rehau-Euro-Design 70


5-komorový systém s konštrukčnou šírkou 70 mm - okná s najvyššími technickými a úžitkovými parametrami v kombinácii s atraktívnym dizajnom. Vyskytuje sa v dvoch variantoch: nezlícovaný a čiastočne zlícovaný.

Používanie profilov Rehau-Euro-Design 70 v oknách znamená takmer neobmedzený počet možných riešení - výberu farieb a tvaru. 5-komorová konštrukcia využíva izolačné vlastnosti vzduchu a 70 milimetrová konštrukčná šírka profilov zaručujú najlepšie parametre tepelnej izolácie. Okná v systéme Rehau-Euro-Design 70 odporúčame najmä pre nízkoenergetické domy a investície spojené so zateplením a zvyšovaním štandardu. Moderný design prepožičiava oknám vyrobeným z týchto profilov profesionálny vzhľad. Dodatočnou prednosťou je nižšia zárubňa ako v iných 5-komorových systémoch, ktorá maximálne zvyšuje množstvo svetla vchádzajúce do obytnej miestnosti a dodáva oknu opticky štíhly vzhľad.

úvod   |   o nás   |   fotogaléria   |   kontakt
 
© 2010 KROVBER, s. r. o. Tvorba webstránok